Referencje

Dołącz do grona zadowolonych Klientów i Partnerów

i poświęć chwilę na wystawienie mi referencji.

Zamieszczę ją na tej stronie! 🙂


Najnowsze referencje

Aneta Zelek, Rektor w: Zachodniopomorska Szkoła Biznesu w Szczecinie:

(2017.02.08)

Jestem belfrem, trenerem, szkoleniowcem z 30 letnim stażem. „Zęby zjadłam” na salach szkoleniowych.

Myślałam, że już mnie nic w tym fachu nie zaskoczy… a jednak… Klaudia i to szkolenie mnie zaskoczyło / olśniło. Brawo, wielkie dzięki!
Ps. Klaudia jest urocza i fachowa. Dzień spędzony z nią to uczta!

 

Referencje trenerskie z GoldenLine

Poniżej fragmenty referencji na temat mojego trenerstwa, w całości dostępne także na moim profilu na GoldenLine.

Adam Walerjańczyk (współpracownik):

Klaudia?
Niezmordowana w entuzjazmie Kobieta z nietuzinkowym pomysłem na swoje trenerstwo. Wyjątkowa. Może się podobać i może się nie podobać (choć raczej w to wątpię), ale nie pozostawi obojętnym. Klaudia, bardzo Ci kibicuję!:)

Jarosław Sobkowiak (współpracownik):

Każde spotkanie z Klaudią na sali szkoleniowej było wyjątkowe – radość, niestandardowe rozwiązania i zaangażowanie – takie trenerstwo widziałem 🙂

Małgorzata Leduchowska (współpracownik):

Zaprosiłam Klaudię na spotkanie Klubu Trenera, by pokazała co to jest to myślenie wizualne. I co się okazało? Że przez 3 godziny przekonała do używania rysunków nawet największych sceptyków.
Ona ma w sobie coś, co nie pozwala jej nie wierzyć. Hipnotyzuje pasją i ogromnym profesjonalizmem. Po jej szkoleniu notatki, projekty, plany, cele już nigdy nie będą wyglądać tak samo. Szczerze i z całego serca polecam ją – jako osobowość i jej nietuzinkowy talent.

Edyta Byczak (klient):

Uważaj! Klaudia zdecydowanie zaraża. Także jeśli NIE chcesz dostać MEGA zastrzyku energii, jeśli NIE chcesz poszerzyć swojego myślenia o wizualne myślenie, jeśli NIE lubisz być kreatywnym i jeśli NIE chcesz zarazić się motywacją do dalszego rozwoju, to natychmiast zamknij profil Klaudii i zakop w pamięci jej istnienie!
W innym wypadku – to jedyna osoba, jaką znam, która doszczętnie zarazi Cię właśnie tym wszystkim!!! Zdecydowanie widać, że ma niezłego kręćka na punkcie tego, co robi, że kocha to co robi, i w dodatku to potrafi! Co więcej – jak wspomniałam wcześniej – zaraża tym innych. Jak? Wszystkim czym dysponuje. Jej życie to po prostu MYŚLENIE WIZUALNE! Szkolenia, kalambury na facebook’u, kalambury in real i kto wie jak jeszcze 🙂 Szkolenia są nie tylko wartościowe merytorycznie i pokazują, jak wykorzystać myślenie wizualne w swojej pracy, są również pełne praktycznych ćwiczeń, dzięki którym przekonasz się, że I TY MOŻESZ RYSOWAĆ! Poza tym, ZAWSZE są pełne humoru i pozytywnej energii! Nie ryzykuj! 😉

Grzegorz Maszkowski (współpracownik):

Uczestniczyłem w prowadzonym przez Klaudię szkoleniu „Visual Thinking – sposób na atrakcyjne i skuteczne szkolenia”. Wprowadziła na salę szkoleniową ogromną ilość kreatywności i pozytywnej energii, która udzielała się Uczestnikom szkolenia. Od razu widać, że Klaudia pasjonuje się tym tematem.

Urszula Zając-Pałdyna (klient):

Bycie na szkoleniu prowadzonym przez Klaudię to niesamowite wydarzenie i prawdziwa przyjemność. Klaudia zaraża pasją, energią i daje kopa do działania. Nie tylko ma niesamowitą wiedzę, ale również potrafi ją znakomicie przekazać. Cieszę się, ze mogłyśmy się spotkać na ścieżce zawodowej i dane mi jeszcze będzie uczestniczyć w szkoleniach prowadzonych przez Klaudię.

Katarzyna Mirkiewicz (współpracownik):

Klaudia to wulkan pozytywnej energii i dobrych pomysłów. Jej niesamowitym atutem jest kreatywność, którą świetnie wykorzystuje zarówno podczas projektowania, jak i prowadzenia szkoleń. Praca z nią to czysta przyjemność 🙂

Przemysław Plak (współpracownik):

Szkolenie z Klaudią, to wydarzenie którego się nie zapomina, angażujące wszystkie zmysły. Przekazywanie dużych partii materiału przychodzi jej niezwykle łatwo. Przez prawie 5 godzin szkoleń nie ma chwili, żeby człowiek mógł się nudzić. Dodatkowo wiedza przekazywana przez Klaudię zapada w pamięć na długo. Sam jako osoba działająca na podobnym obszarze, wiem jak dużo się muszę jeszcze nauczyć. Polecam!!!


Referencje ogólne

Justyna Śnieżek (współpracownik):

Klaudia to pierwsza osoba z taką pasją i zamiłowaniem do życia, jaką poznałam. W 100% angażuje się w każde rozpoczęte działanie. Pracując z nią przez ponad pół roku przy Przedsiębiorczej Kobiecie, przekonałam się, że jest ona nie tylko fantastyczną menedżerką, ale również bratnią duszą. Przez ten czas miałam okazję nauczyć się od niej naprawdę wielu praktycznych rzeczy. Poprzez wszystko, co robi pozytywnie wpływa na innych ludzi – mnie zainspirowała do działania i rozwijania się. Gdybym miała opisać ją w kilku słowach, byłaby to: ambicja, zaangażowanie, radość z życia i wulkan energii. To po prostu fantastyczna osoba 🙂

Sandra Bichl (współpracownik):

Ponadprzeciętnie miła i zawsze uśmiechnięta – przy czym także jest konkretna & „to the point”. Przyjemna współpraca!

Joanna Świątek (podwładny):

Klaudia to osoba bardzo zaangażowana oraz pełna energii. Miałam możliwość współpracowania z nią przy projekcie Przedsiębiorcza Kobieta i uważam, że jest świetnym Managerem. Potrafi nie tylko zarządzać zespołem, ale również wsłuchać się w potrzeby i sugestie swoich współpracownic oraz w szybkim tempie wdrożyć ciekawe pomysły w życie. Współpraca z Klaudią była dla mnie czystą przyjemnością i mam nadzieję, że na swojej drodze zawodowej będę spotykać takich ludzi jak ona! Dziękuję Klaudio za udaną współpracę oraz za tę niesamowitą energię i wysiłek, który wkładasz w codziennej pracy ze swoim zespołem!

Izabela Miłosz – Damaziak (współpracownik):

Klaudia to kobieta, która żadnej pracy się nie boi, jest wspaniale zorganizowana, potrafi prowadzić i koordynować imprezy, pozyskiwać sponsorów, przeprowadzić ciekawy wywiad oraz rozśmieszyć publiczność. Jest żądna nowych wyzwań oraz projektów. Potrafi być „przywódca” i chyba w tej roli najlepiej się czuje.
Wielki ukłon dla młodej osoby, która żyje z pasją i zaangażowaniem w pracę. Nie bałabym się powierzyć Klaudii trudnych zadań, mając taką współpracownicę można spać spokojnie.

Dominik Sipowicz (współpracownik):

Potrafi oczarować i przekonać do siebie każdego partnera biznesowego. W 100% angażuje się w każde podejmowane zadanie. Współpraca z Klaudią to prawdziwa przyjemność 😉

Katarzyna Trukawka (przełożony):

Klaudia to złoty pracownik (co nie dziwi, ponieważ jest także złotym człowiekiem) o nieograniczonych zasobach energii i zapału do pracy, który potrafi przekazać każdemu. Wulkan energii i pomysłów to jej drugie imię. Współpraca z nią to czysta przyjemność i pełen profesjonalizm. Zawsze przykłada się do tego co robi i jest bezgranicznie oddana swojej roli w firmie. Jest osoba otwartą o niezwykłym talencie w kontaktach interpersonalnych. Być może jeszcze nie znalazła swojego miejsca w świecie biznesu, ale jestem pewna, że gdziekolwiek się nie znajdzie – będzie dokładnym, skrupulatnym i pomysłowym pracownikiem. Z czystym sumieniem mogę polecić ją każdemu pracodawcy.

Michał Szymon Dziubiński (współpracownik):

Współpraca z Klaudią to prawdziwa przyjemność. Odpowiedzialna i ostrożna, zawsze chętna do pomocy. Specjalista, o dużym poczuciu humoru. Osoba której możesz ślepo zaufać gdy chcesz mieć pewność, że ważne zadania zostaną wykonane terminowo i precyzyjnie. To prawdziwe szczęście współpracować z takimi ludźmi! Klaudia jest współpracownikiem z naprawdę dużym potencjałem.

Agnieszka S. (współpracownik):

Klaudia jest osobą, z którą mogłabym pracować przez całe swoje życie, ale niestety jest to niemożliwe… Jest to osoba, która charakteryzuje się skrupulatnoscią, dużą kulturą osobistą i profesjonalizmem w każdej dziedzinie, którą wykonuje. Nawet w najbardziej stresujących chwilach jest zawsze opanowana i logicznie myśląca, nie daje się unieść emocjom… Nie znam osoby, która nie miałaby takiego samego zdania o Klaudii Tolman!
Jej postać jest bardzo barwna – powoduje, że na ludzkich twarzach pojawia się uśmiech… Jest również bardzo uzdolnioną osobą, a przy tym bardzo skromną – jest to bardzo ujmujace…
Z pełną świadomością poleciłambym Klaudię każdemu pracodawcy


Kliknij w przycisk poniżej i wystaw mi referencję!

Komentarze

komentarze

Dodaj komentarz

CLOSE
CLOSE

No nie żartuj! Już uciekasz? Zostań jeszcze chwilkęKlaudia Tolman tańcząca z blachą do pieczenia

Mój banan na twarzy marnieje, gdy opuszczasz moją stronę! Zatrzymam Cię filmikiem, czy prezentami? ☺

Zapisz się na newsletter, będę Cię radośnie obdarowywać:

  • Informacjami o najbliższych szkoleniach i warsztatach,
  • Wiedzą ryślicielską, którą uwielbiam się dzielić,
  • Moimi nowymi pomysłami, projektami i inspiracjami,
  • Poradami jak rysować, gdzie szukać informacji, jakich sztuczek używać.